Pvc Kapı Pencere Sistemleri

PVC BÖLÜMÜMÜZ

Pvc pencere ve kapı üretimi plastik profilin yanında birçok yan elemanın da dahil olduğu karmaşık yapıda bir üretim biçimidir. Bu üretimi yaparken kullandığımız ana ve yan ürünleri seçerken ulaşabileceğimiz en kaliteli ürünü en ucuza maledebilmek için büyük çaba harcamaktayız. Bunların yanında ana ve yan elemanların bir bütün halinde üretimi ve yapılan üretimin müşteriye kalite kaybı olmadan uygun şartlarda ulaştırılması ise çalışma arkadaşlarımızın işini en iyi şekilde yapmasından kaynaklanır. Bu konuda kemikleşmiş kadromuz ve Cnc tezgahlarla güçlendirdiğimiz üretim tesisimizle müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içindeyiz.

Pvc Üretim

Ürün işleme teknolojimizi üst seviyede tutarak oluşabilecek insan hatalarını asgari düzeyde tutmaktayız

PENCEREDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATIYORUZ

Alışılmış 60 lık ve 70 lik pencere serilerini terk edip kullandığımız plastik profili, Selenit 75 (7575) serisine yükselterek daha uzun ömürlü bir kullanım ömrü sunacak seriye geçişimizi tamamladık. Evinizin pencere ve kapılarını bize uğramadan yenilemeyin. Yeni nesil ürünlerimizden mutlaka siz de yaptırın.

Fıratpen Selenit75

Daha iyisine sahip olmak için bizimle mutlaka görüşün

YENİ NESİL SİNEKLİK (PLİSSE SİNEKLİK)

Klasik menteşeli sineklikler pencere ebatları büyüdükçe yetersiz kalmaya başladı. Büyük ölçülerde menteşeli sinekliklerin plastik aksesuarları mevcut yükü taşıyamadığı için uzun ömürlü değiller. Yeni nesil sineklikler artık sizi hiç yormayacak. Kış aylarında yerinden sökmek zorunda kalmayacaksınız. Bu sineklikleri pencere ve kapılarınızın dışında balkonlarınızda da kullanabilirsiniz.

Plisse Sineklik

Uzun ömürlü ve kullanımı daha kolay sinekliğinizi pencere, kapı veya balkonlarınızda da kullanabilirsiniz

ÇİFT CAM ARASI PERDE SİSTEMİ (JALUZİ)

Rahatlığın sınırının olmadığını sayfayı kaydırdıkça görüyoruz. Bu sistem, cam arasında hava almayan bir bölmede manyetik bir sistem ile temassız olarak çalışmaktadır. Camınızın üstten başlamak kaydıyla istediğiniz kadarını kapatıp ışık açısını panelleri konumlandırarak ayarlayabilirsiniz.

Çift Cam Arası Perde Sistemi (Jaluzi)

Cam arası perdeleme sistemiyle, eğer isterseniz dış mekandan gelecek ışık ve görüntü kontrolünü elinize alabilirsiniz

YALITIMLI CAM SERİSİ

Önemli ayrıntılardan biri de cam yalıtımıdır. Sabit ve hareketli mekanizmaların seçiminde ve uygulamasında hatasız işlem yaparak dış mekan ile iç mekan arasında sızdırmazlığı sağladık. Bunun yanında iç mekandaki ısının cam yüzeyinden mekanik olarak kaybı söz konusudur. Yalıtımlı cam, ısı kaybını %50 oranında azaltarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Cam için ödediğiniz ek ücreti yakıt tasarrufu sağlayarak uzun vadede geri alacaksınız.

Yalıtımlı Cam Serisi

Yalıtımlı camı tercih edin, evinizdeki ısı hemen kaybolmasın

SİSTEM ALTERNATİFLERİMİZ

Çeşitlilik, isteklere cevap verebilmede önemli bir unsurdur. Pencere ve Kapı sistemlerimize uygulayabileceğimiz farklı aksesuar sistem çeşitlerimiz de mevcuttur. Bu sistemleri buraya yazarak ya da görsellerine bakarak ifade etmek hayli zor açıkçası. Bu sistemlerin nasıl çalıştığını görmek için mutlaka merkez ofisimize gelerek sistemlerin nasıl çalıştığını bizzat tatbik edebilirsiniz. Bu sistemleri kısaca açıklamak gerekirse

Zenia Slide (Kaldır-Sür) : Fıratpen'in ürün yelpazesine yeni eklediği bir ürün olup sürgü sistemlerinde oluşan sızdırmazlık sorununa çözüm getirmiştir. Yalıtımlı bir sürgü sistemine ihtiyacınız varsa ve bu sistemde yalıtım olsun ve eşik olmasın diyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz.

Volkswagen (Çek-Sür) : Mevcut profilin üzerine aksesuar olarak eklenip hareketli kanadın yerinden çıkarak ray üzerinde profil dışında hareket ettiği yalıtımlı sürme sistemine alternatiftir. Dezavantajı; Kilitleme ve açma sırasında paralel olarak bunu yapmak ebat büyüdükçe zorlaşıyor.

Katlanır Pencere (Akordiyon) : Sadece hemzemin bölgelerde kullanılabilen bu yalıtımlı sistem, Zenia Slide (Kaldır-Sür) üretildikten sonra pek tercih edilmemiştir.

Sistem Alternatiflerimiz

Zenia Slide (Kaldır-Sür) - Volkswagen (Çek-Sür) - Katlanır Pencere (Akordiyon) ve Panjur Sistemleri

REFERANSLARIMIZ

Tamamladığımız montajlarla ilgili görsellerimiz bu bölümdedir.

Referanslarımızı görmek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ