Otomatik Kapı Sistemleri

FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli kapılar; hastane, mağaza, fabrika, alış veriş merkezleri ve daha bir çok yer için tercih edilmektedir. Cam ile estetiğin birleştiği bu kapılar, giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde fonksiyonel özellikleri ile binalarda hızlı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapı olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılıp ne kadar açık kalacağının ayarlanabilmesi özelliklerinin ayarlanabilir olması tercih edilmelerinde rol oynamıştır.

Harekete duyarlı kapınız sizin için gün boyu çalışmaya hazır

BARİYER

Bariyer sistemleri herhangi bir alanda araç girişlerini kısıtlamak veya yetkisiz girişleri önlemek için kullanılabilir.

Değişik bariyer çeşitleri vardır. Kollu bariyer ve mantar bariyer bunların en yaygın kullanılan biçimleridir.

Bariyer sistemiyle alan hakimiyetini elinize alın

GARAJ KAPISI

Garaj kapıları, ortam içindeki araçlarınızı her türlü hava muhalefetinden korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliği sağlar. Garaj kapıları, müstakil binalarda, bina ve sitelerin kapalı garaj alanlarında ve fabrika araç giriş kapılarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.

Oluşabilecek güç kesintilerinde, garaj kapısını manuel olarak da el ile açılıp kapatabilirsiniz.

Güvenlik ve konfor bir arada.

KEPENK

Özellikle iş yerinizin güvenliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda hem işlevsellik hem de estetik açısından kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş ve ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, işyerinizin ısı ve ses izolasyonunu sağlamaktadır.

Güvenliğinizi konforla birleştirmek için buradayız

OTOMATİK TENTE

Tente sistemleri, günümüzde bir çok kafeterya ve restourant' da kullanılmaktadır. Özellikle gün ışığına göre tavan bölmenizi istediğiniz zaman açıp kapatma inisiyatifine sahip olmak avantajlı bir durumdur. Özel olarak tasarlanan tente sistemimiz, açık alanlarınıza tam uyumlu çalışacak biçimde tasarlanır.

Dilediğiniz zaman açabileceğiniz bir tavana sahip olmak ister misiniz?

REFERANSLARIMIZ

Tamamladığımız montajlarla ilgili görsellerimiz bu bölümdedir.

Referanslarımızı görmek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ